Centrum Aktywności Seniora - ul. Piaski 4 (I piętro)

Poniedziałek

10.00 - 11.00 Gimnastyka

10.00 Kręgle Grupa A (Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji) 

zajęcia w 1 poniedziałek miesiąca; zapisy pod numerem 505 912 370

11.15 Kręgle Grupa B  (Swarzędzkie Centrum Sportu i Rekreacji) 

zajęcia w 1 poniedziałek miesiąca, zapisy pod numerem 505 912 370

16:20 - 17:15 Aerobik

Wtorek

7.45 - 8.30 Aqua Aerobik gr. A

10.00 -12.00 Nordic Walking

10.00 - 11.30 Podróże małe i duże

11:00 - 12:30  Język włoski

12:30 - 14:00  Język angielski

13.00 - 15.00  Warsztaty malarskie

Środa

10.00 - 12.00 Brydż

10.00 – 13.00 Kreatywne Warsztaty Plastyczne

12.00 - 14.00 Tenis Stołowy

14.00 – 16.00 Klub "Książkowe Mole" (zajęcia w 1 i 3 środę miesiąca)

17:15 – 18:45 Zajęcia komputerowe (SP 1 ul. Zamkowa 20)

Czwartek

9.30 - 12.00  Dyskusyjny Klub Filmowy

10.00 – 13.00 Gry Planszowe

13.00 - 13.45 Aqua Aerobik gr. B

11.30 - 13.30  Czwartkowe muzykowanie (zajęcia w ostatni czwartek miesiąca)

13.30 - 15.30  Konsultacje komputerowe (zajęcia w ostatni czwartek miesiąca)

Piątek

7.15 - 8.00  Aqua Aerobik gr. C

9.45 – 11.45  Grupa Teatralna

11.00 - 12.00  Gimnastyka

12.30 – 14.00 Piosenka jest dobra na wszystko…

12.30 - 14.30 Trening pamięci i gimnastyka mózgu

 

Stokrotki - zajęcia w CAS w Swarzędzu, ul. Piaski 4 (I piętro)

Poniedziałek

12.00 - 14.00 Kulinaria / Akademia Piękna + Relaks

14.00 - 16.00 Trening Pamięci / Plastyka / Nordic Walking

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

 

Jaśminy - os. Czwartaków 14, Swarzędz

Poniedziałek

 

Wtorek

16.00 - 18.00 zajęcia muzyczne

Środa

 

Czwartek

15.00 - 17.00 Kulinaria / Trening Pamięci / Akademia Piękna / Plastyka

Piątek

 

 

Słoneczny Wiek - os. Cegielskiego 34, Swarzędz

Poniedziałek

15.00 - 17.00 Trening Pamięci / Kulinaria

Wtorek

15.30 - 17.00 Podróże Małe i Duże

Środa

12.30 - 14.30 Gimnastyka / Gry Edukacyjne / Trening Autogenny

Czwartek

 

Piątek

9.30 - 12.00 Dyskusyjny Klub Filmowy

17.00 - 19.00 Zajęcia muzyczne

 

Amorki - ul. Działkowa 61A, Swarzędz

Poniedziałek

9.00 – 10.00 Trening pamięci/ Plastyka/ Nordic Walking (2,3,4 poniedziałek miesiąca)

10.00 – 11.30 Z komputerem za pan brat (2,3,4 poniedziałek miesiąca)

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

 

Jaskółki - Wierzonka (świetlica wiejska)

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

15:30 - 17:00 Nordic Walking / Plastyka / Trening Pamięci

Piątek

 

 

Wesoła Paczka - Paczkowo (świetlica Zespołu Szkół w Paczkowie)

Poniedziałek

 

Wtorek

15.00 - 17.00 Nordic Walking / Plastyka/Trening pamięci

Środa

 

Czwartek

 

Piątek

 

 

Gadu Gadu - Zalasewo (świetlica wiejska, ul Kórnicka 220)

Poniedziałek

17:40 - 18:30 Aerobik

Wtorek

 

Środa

9:00 - 12:00 Nordic Walking / Plastyka / Trening Pamięci / Gimnastyka / Akademia Piękna

Czwartek

 

Piątek

 

 

Pod Kasztanami - Uzarzewo (świetlica wiejska)

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

13.00 - 15.00 Nordic Walking / Plastyka / Trening Pamięci

19:00 - 20:00 Aerobik

Piątek

 

 

Pod Lasem - sala przy kościele (ul. Staszica 20B)

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

9:00 - 12:00 Dyskusyjny Klub Filmowy / Nordic Walking / Plastyka / Trening Pamięci / Podróże małe i duże

Czwartek

 
   

 

 

Promyk - Jasin (świetlica wiejska)

Poniedziałek

 16.30 - 18.30 Zajęcia muzyczne

Wtorek

 18.20 -19.20 Aerobik

Środa

15.00 - 17.00 Nordic Walking/ Gimnastyka/ Akademia Piękna/ Trening relaksacyjny/ Podróże Małe i Duże/ Dyskusyjny Klub Filmowy/ Trening pamięci/ Plastyka

Czwartek

 
 Piątek  

 

 

Klub Seniora „Seniorita” - Kobylnica (świetlica wiejska)

Poniedziałek

 

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

17.00 – 19.00 Plastyka/Trening pamięci/ zajęcia muzyczne
 Piątek  

 

 

 

 

Łowęcin (świetlica wiejska, ul. Owocowa)

Poniedziałek

 

Wtorek

 15.00 – 17.00 Akademia Piękna/ Trening pamięci/ Plastyka (zajęcia 2x w miesiącu)

Środa

 

Czwartek

 
 Piątek  

 

 

 

Wrzosowisko w Bogucinie (świetlica wiejska, ul. Wrzosowa 81)

Poniedziałek

 15.00 - 18.00 Trening pamięci/ Plastyka

Wtorek

 

Środa

 

Czwartek

15.00 – 17.00 Nordic Walking
 Piątek  

 

Kontakt do Klubów: Centrum Aktywności Seniora 61 651 26 53 wewnętrzny 34

 

Czytaj więcej o Klubach Młodych Duchem