OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Lokalizacja: Jasin k. Swarzędza

Praca polega na wykonywaniu czynności magazynowych przy wykorzystaniu wózka widłowego (niski skład).

Oczekujemy:

- posiadania aktualnego uprawnienia UDT,

- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego,
- doświadczenie w pracy magazynowej stanowi dodatkowy atut
Warunkiem konicznym jest posiadanie uprawnień z UDT - wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego.

Oferujemy:

- pracę w dużej, stabilnej organizacji z branży automotive,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta,
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym,

- pracę w systemie III zmianowym, dodatkowe zmiany w weekendy w ramach nadgodzin (dodatkowo płatne).

Kontakt:

Kinga Kobuszyńska, specjalista ds. rekrutacji

Tel. 608 540 441
Mail. k.kobuszynska@trenkwalder.com

PRACOWNIKA MAGAZYNU

Lokalizacja: Gądki

Obowiązki:
Praca polega przede wszystkim na rozładunkach i załadunkach towaru przy wykorzystaniu wózków widłowych nisko unoszących.

Warunkiem konicznym jest jedynie posiadania prawo jazdy kat. B oraz aktualnej książeczki sanepidu.
Praca odbywać się będzie w systemie III zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00), przez 5 dni w tygodniu.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- konkurencyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym,
- dodatkowe benefity pozapłacowe, z których możesz korzystać od pierwszego dnia pracy.