ZMIANA ADRESU WWW w związku z przekształceniem Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu na Centrum Usług Społecznych, z dniem 01.01.2024 r. zmieni się także adres strony internetowej i adres poczty elektronicznej. Od stycznia 2024 r. wszelkie niezbędne informacje dostępne będą pod adresem: www.cusswarzedz.pl, a kontakt mailowy z siedzibą CUS będzie możliwy dzięki poczcie elektronicznej sekretariat@cusswarzedz.pl Numery telefonów nie ulegną zmianie.

Gmina Swarzędz reprezentowana przez Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz, 3.12.2014 roku przystąpiła do Programu „Wielkopolska Karta Rodziny”, który został przyjęty przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego 29 maja 2014 roku, Uchwałą Nr 4705/2014 i jest Programem działań na rzecz rodzin wielodzietnych z województwa wielkopolskiego. 

 plakat karta wielkopolska

Komu przysługuje

Adresatami działań w ramach Programu „Wielkopolska Karta Rodziny” są rodziny 3+. Wielkopolska Karta Rodziny przyznawana jest rodzicom/opiekunom prawnym dzieci z minimum trojgiem dzieci i dzieciom w wieku do 18 roku życia lub do ukończonego 25 roku życia w przypadku kontynuowania nauki, a bez ograniczeń wiekowych w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. 

 

Oferta

Wielkopolska Karta Rodziny zapewnia rodzinom wielodzietnym korzystanie na preferencyjnych warunkach z katalogu oferty, która jest dostępna na stronie: http://rops.poznan.pl/wielkopolska-karta-rodziny/partnerzy/

 

Wniosek

Wniosek o wydanie Wielkopolskiej Karty Rodziny należy składać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Swarzędzu, ul. Poznańska 25 (Sala obsługi klienta) tel. (61) 6512650. Osoby do kontaktu: Aleksandra Kot, Jolanta Osada

 


pdfWniosek o wydanie Wielkopolskiej Karty Rodziny207.27 KB
pdfKlauzula Wielkopolska Karta Rodziny (plik .pdf 380KB)
pdfPorozumienie Partnerskie(plik .pdf 3,3MB)

 

Wielkopolska Karta Dużej Rodziny

 

Czytaj o Karcie Dużej Rodziny
Czytaj o Lokalnej Karcie Dużej Rodziny